El.pašto adresas*[apsaugotas el. paštu]

Paskambink dabar0086 15064665250

Pagrindinis> PRODUKTAI > Kriolipolizės riebalų šaldymo aparatas

0010
0011
Vakuuminis lazerinis sistemos svorio metimas Kriolipolizė Riebalų Šaldymas Kriolipolizė Atvėsusi Lieknėjimo Aparatas
Vakuuminis lazerinis sistemos svorio metimas Kriolipolizė Riebalų Šaldymas Kriolipolizė Atvėsusi Lieknėjimo Aparatas

Vakuuminis lazerinis sistemos svorio metimas Kriolipolizė Riebalų Šaldymas Kriolipolizė Atvėsusi Lieknėjimo Aparatas


tyrimas
Aprašymas

Riebalų šaldymas veikia naudojant prietaisą, skirtą vėsinti ir suskaidyti riebalų ląsteles tikslinėje srityje. Kūnas reaguoja į susikristalizavusias riebalų ląsteles uždegiminiu atsaku, todėl natūraliai jas pašalina nepakenkdamas aplinkiniams audiniams. Pacientų riebalų kiekis palaipsniui mažėja praėjus šešioms ar aštuonioms savaitėms po gydymo. Rezultatas – 20–27 % sumažėjęs riebalinis sluoksnis gydomoje srityje ir reikšmingas kūno formos pagerėjimas. riebalų šaldymo procedūras galima kartoti po dviejų keturių mėnesių, todėl riebalinis sluoksnis papildomai sumažėja 20%.

Keturių skirtingų dydžių darbinė rankena
1. Keturių skirtingų dydžių darbinės rankenos dydis 100, 150, 200, 300. Išskyrus 300 dydį, vienu metu gali dirbti dvi galvutės. 300 dydis skirtas ypatingiems žmonėms, sveria daugiau nei 150 kg.
2.Cryo rankena su RAUDONA ir Žalia šviesa, patogiau gydyti.
3.Su antifrizo trinkelėmis gali apsaugoti odą nuo sušalimo
4. Yra pritaikyta paslauga, pvz., OEM, ODM
5.Jutiklinis ekranas, lengvai valdomas

Modelis 

KM-V-800

Indėlis

220v/50Hz 110v/60Hz

Galia

800VA

šiluma

37 ° C ~ 45 ° C

Cryo

5°C~ -10°C

Vakuuminis

10-80 KPa

Ekranas

10.2 colio spalvingas jutiklinis ekranas

Šviesa 

Raudona (630 nm) Žalia (570 nm) 50 mW × 4

Aušinimo skystis

Išgrynintas vanduo arba specialus koliatorius

Lydusis saugiklis

T3.15AL250v

Aplinkos temperatūra

5°C ~ 40°C

Santykinė drėgmė

≤ 80%

Bendras svoris

90KG

Pakuotės dydis

63 * 54 * 124cm

Privalumai:
1.Nauja aušinimo technologija, ne tik pasiekia 360° vėsinimo efektą, bet ir palaiko tą pačią temperatūrą kiekvienoje rankenos padėtyje.
2.Temperatūros valdymas, galima valdyti gydymo temperatūrą, realaus laiko temperatūros rodymo funkcija. Automatiškai perspėja, kai temperatūros skirtumas yra didesnis nei 0.5 ℃.
3.Maisto kokybės silikonas, rankena yra apsupta maistiniu silikonu, kuris labiau prisitaiko prie odos, labai pagerina naudojimo jausmą.
4.Durable ilgą laiką, mūsų silikonas yra lankstus ir patvarus ir nesukietės ilgalaikiam naudojimui. Kriolipolizės lieknėjimo aparatas

Apibendrinimas ir teorija:
Kriolipolizė:
360° visų matmenų aplinkiniai aušinimo aplikatoriai
Apdorojama vieta yra visų dimensijų kriolipolio metodas, 100% užšaldytas visame plote
FREEZE CONTOUR PLUS procedūra atitinka maždaug 3 procedūras su įprastais riebalų šaldymo prietaisais
Kiekvienai procedūrai reikia tik 35–45 minučių, o ne 60 minučių. Sutaupykite maždaug pusę gydymo laiko, kad galėtumėte gydyti daugiau klientų
Kavitacija: nukreipkite į riebalinį sluoksnį, greitai vibruokite giliai įsišaknijusį celiulitą, sukurkite daugybę vakuuminių kavitacijų, stipriai smogkite riebalinėms ląstelėms, leiskite joms sukelti vidinį įtrūkimą ir ištirpsta, kad būtų laisvoji riebalų rūgštis.
Daugiapolis RF: naudoja patentuotą technologiją, kad sukurtų labai efektyvią ir tvirtai austą energijos matricą. Ši tanki energijos matrica prasiskverbia į kelis dermos sluoksnius, kaitindama ją iš vidaus. Visiškas įsiskverbimas į odą užtikrina eksponentiškai geresnį klinikinį efektyvumą ir aiškiai matomus rezultatus
Lipo lazeris: naudoja naujausią žemo lygio / šalto lazerio technologiją, kad sumažintų apimtį ir riebalų dėmes beveik visose kūno vietose be operacijos, prastovų ar paraudimo. Įprastas 40 minučių trukmės juosmens gydymas gali sumažinti asmens skaičių ½–¾ colio, o visas aštuonių procedūrų protokolas paprastai sukelia kelių colių praradimą.

图片 1

图片 2

图片 3

图片 4

图片 5

图片 6

图片 7

图片 8

FAQ
1. Ar turite garantiją?
Taip mes turime. Pagrindiniam įrenginiui suteikiama 12 mėnesių garantija. 3 mėnesių nemokama rankenų, gydymo galvučių ir dalių pakeitimo garantija.

2. Ką daryti, jei mašina sugenda užsienio šalyse?
Mums tereikia, kad operatorius pasakytų, koks problemos reiškinys. Jei tai nedidelė problema, galime išmokyti ir nedelsiant sutvarkyti mašiną. Jei reikia dalių, iš karto siunčiame dalis ir išmokome keisti dalis, o tai labai paprasta.

3. Niekada nenaudojau tokios mašinos. Kaip aš galiu to išmokti?
Su mašina atsiųsime vadovą, kad išmokytume naudotis mašina. Taip pat galime apmokyti internetu skype arba telefono skambučiu.

4. Jei mašiną grąžins muitinė, ką darysite?
Mes išsiaiškinsime, kodėl jūsų muitinė grąžins mūsų mašiną, surasime sprendimus ir nedelsdami atsiųsime jums visiškai naują mašiną. Jei iš viso negalėsite gauti mašinos, grąžinsime pinigus. Ir mašina grįš pas mus.

5. Kokiu kurjeriu dažnai naudojatės?
Dažniausiai naudojame DHL, kuris yra geriausias ir greičiausias kurjeris. Bet mes taip pat priimame kitus kurjerius, tokius kaip UPS, TNT, Fedex, EMS, oru ar jūra.

6. Ar galite įdėti mano LOGOTI į pradžios ekraną, o ne į savo?
Taip. Jums tereikia atsiųsti mums aukštos kokybės savo logotipo nuotrauką. Tada mes įdedame jūsų logotipą į mašinos pradžios ekraną.

7. Kas yra mokėjimo sąlygos
Mes priimame visas populiarias mokėjimo sąlygas, pvz., pavedimą, Western Union pervedimą, Moneygram, sąlyginio deponavimo, kredito ir grynųjų pinigų.

8. Kokia jūsų pristatymo laikas?
Mums reikia tik 2–5 dienų pagal skirtingas mašinas ir skirtingą jūsų užsakymų kiekį.
Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

9. Kodėl verta rinktis mus?
Galinga gamykla, suteikianti konkurencingą kainą ir geriausią technologinį palaikymą, 12 metų patirtį gaminant grožio mašiną, stiprią MTTP 1 metų garantiją ir 8/24 internetinį aptarnavimą po pardavimo CE sertifikatas, raktas, leidžiantis legaliai naudoti ir parduoti mašiną. Pritaikytų paslaugų įvairovė, stipri OEM ir ODM galimybė.

Csusisiekite su mumis