El.pašto adresas*[apsaugotas el. paštu]

Paskambink dabar0086 15064665250

Pagrindinis> PRODUKTAI > Frakcinis Co2 lazerinis aparatas

1
2
2023 m. Naujas 10600 2 nm RF Co2 Fraccionado lazeriu šviesinantis odą / frakcinis CoXNUMX lazerinis makšties stangrinantis odos dangos atkūrimo aparatas
2023 m. Naujas 10600 2 nm RF Co2 Fraccionado lazeriu šviesinantis odą / frakcinis CoXNUMX lazerinis makšties stangrinantis odos dangos atkūrimo aparatas

2023 m. Naujas 10600 2 nm RF Co2 Fraccionado lazeriu šviesinantis odą / frakcinis CoXNUMX lazerinis makšties stangrinantis odos dangos atkūrimo aparatas


tyrimas
Aprašymas

Frakcinio co2 lazerio darbo teorija

CO2 frakcinės matricos pikselių lazeris naudoja skenuojančią taškinę matricą. Lazeris išspinduliuojamas taip, kad epidermyje susidarytų nudegimo vieta, pašalinamas epidermis ir kintamos dermos dalys bei su tuo susijęs liekamasis kaitinimas, dėl kurio susidaro naujas kolagenas. stangrinimas ir odos stangrinimas Lazerio energija akimirksniu išgarina raukšles ir randų audinį, skatina kolageno sintezę, pradeda taisyti audinį, remodeliuoja kolageną ir kitas odos reakcijas. Pagaliau pasieksite veido formavimą, smulkios raukšlės išnyksta, oda tampa švytinti Lygi ir švelni.

Frakcinis makšties patempimas co2 lazeriu

Frakcinis Co2 lazeris

Pareigos:

Dalinis režimas:

Veido atjauninimas, veido raukšlių pašalinimas ir odos stangrinimas, strazdanų, nevus zygomaticus ir kitų dėmių pašalinimas, pašalinti randus, išlyginti nelygias skyles, spuogų žymė. Strijų pašalinimas.

Pulso režimas:

Pašalinkite sarkomą / nevusir kurmis. Tokie kaip pigmentiniai apgamai,senatvinis karpų tt

Vulvos režimas:vulva ir areola jaunesni

Makšties režimas:Po gimdymo atsigauti, makšties susitraukimas, Šlapimo nelaikymas

 

Gydymo režimas:

Impulsinis režimas: Impulsiniu režimu lazeris skleidžia lazerio šviesą impulsų pavidalu, o kiekvienos išėjimo šviesos impulso plotis yra ilgesnis, o darbinis dažnis didesnis. Žemesnis nei super impulsinis režimas, tai dažniausiai naudojamas lazerio darbo režimas.

Super impulsinis režimas: Super impulsinis režimas yra lazerio darbo režimas su greitesniu dažniu ir siauresniu impulso pločiu, nes dažnis Greitesnis ir siauresnis impulso plotis, lazerio skleidžiamas lazerio impulsas super impulso režimu yra trumpesnis ir turi stipresnę energiją, daugiau skvarbos.te, bet ne visi lazeriai gali pasiekti superimpulsinio režimo išvesties dažnį. Ne visi lazeriai gali reaguoti į aukšto dažnio valdymo signalą.

Vieno režimo: paspaudus kojinį jungiklį, išspinduliuojamas tik vienas lazerio spindulys; buvimo laikas valdomas vieno impulso pločiu, Taikymo sritis: 1-50ms

Nepertraukiamas režimas: paspaudus pedalo jungiklį, lazeris nuolat spinduliuojamas, o pakėlus pedalą, spinduliavimas baigiamas

立式点阵详情页_05

1.1.2 Makšties suveržimo kapsulė – teorija
Tai buvo susijęs su makšties audinių vidinių sluoksnių trearminis kaitinimas, sukeliantis kolageno ir elastino susitraukimą ir šių baltymų regeneraciją ilgesnį laiką. Šie molekuliniai signalai suaktyvina visą organizmo vietinės imuninės sistemos žaizdų gijimo procesą. Gydymo rezultatas – visiškas makšties audinio atstatymas, be to, atkuriamas tvirtas „jaunas“ makšties audinys, įterptas į styginius, storas ir ilgas kolageno skaidulas.

图片 2

图片 4

图片 5

图片 6

图片 7Naudojimas:

1. Frakcinis modelis: sumažina įvairius randus (hipertrofinius randus, depresinius randus, bukles, operacijų randus ir kt.) mažina seborezinę keratozę, amžiaus pigmento strazdanas, raukšles ir nelygias skylutes, odos atjauninimą.
2. Makšties modelis: automatiškai 360° pasukimas. Automatiškai gydo makšties ligą, paprastas valdymas su tikslia skale, kompiuteriu valdomas gylis ir greitis.
3. Pjovimo modelis: CO2 lazeris pašalina odos sluoksnius išgaruodamas. Senatvės dėmės, saulės dėmės pašalinamos pjaunant. Po gydymo oda bus visiškai lygi nei bet kada.

Suveržkite makštį-Greitas suveržimas, ilgalaikis susiaurėjimas, sandarumas pagerinti 60%;
Išvalykite makštį - Giliai senėjimą stabdantis, jaunas lygis pagerina 80%;
Drėgna makštis - gerina sekreciją, drėgmės lygis pagerina 80%
Rožinės makšties-Vulvos atjauninimas, šviesina pigmentą ir rausvos lytines lūpas, subtilus laipsnis pagerina 70%.

图片 8Privalumai

 1. Daugiafunkcinis: mašina turi 3 sistemas: Frakcinis apdorojimas, VRL ir Co2 chirurginis pjovimas, gali patenkinti visus poreikius, labai puiki investicija.
  2. Saugus gydymas: Visiškai saugi ir VRL sistema, kurią išbandė šimtai moterų pasaulyje, idealų bangos ilgį sugeria gleivinės mikronas, kad būtų išvengta bet kokios šiluminės žalos giliuose audiniuose ar organuose.
  3. Greitas gydymas: kiekviena mažiau nei 30 minučių trukmės ir 1-3 kartų procedūra gali visiškai išspręsti odos ir makšties problemas
  4. Efektyvus gydymas: Veiksmingas visoms moterims, turinčioms makštį, veiksmingas ginekologinių uždegimų profilaktikai ir visiems žmonėms, turintiems probleminę odą, pvz., randus nuo spuogų, strijų, didelių porų.
  5. Neskausmingas gydymas: Pacientai gali jausti tik makšties viduje šilumą/karštį, nejaučia jokio skausmo.
  6. Frakcinė sistema turi 7 skenavimo formą ir 3 skenavimo metodus, gydytojas gali koreguoti skenavimo formos dydį gydymo metu pagal gydomas vietas ir sumažinti hipopigmentacijos riziką.
  7. Nereikia keisti vandens kas mėnesį, lengva prižiūrėti.
  8. JAV Coherent lazerinis generatorius užtikrina aukštą lygį ir gerą kokybę.
  9. Korėjos lazerinis generatorius užtikrina mažesnį nei 12% šviesos nuostolių koeficientą, kitų tiekėjų šviesos nuostolių koeficientas yra didesnis nei 20%.
  10. Taiwan Meanwell maitinimo šaltinis, užtikrina stabilų ir pakankamą maitinimo šaltinį gydymo metu, ilgą tarnavimo laiką.
  11. Kartu su mašinų užsakymu pateiksime profesionalius eksploatavimo mokymus ir pritaikysime centrų ar klinikų verslo strategijas, kad padėtume klientams verslui.

Frakcinis CO2 lazerinis aparatas

Techniniai duomenys:

CO2 lazerio šaltinis

RF lazerio vamzdis (nuoseklus)

Išėjimo galia

50W

Bangos ilgis

10.600nm

kontrolierius

10.4 spalvų jutiklinis LCD ekranas

Impulsinis radijo dažnis

0.530W

Nuskaitymo šablonas

Kvadratas, stačiakampis, apvalus, trikampis, ovalus, 6 rombo formos,
linija arba pritaikyta grafika

Nuskaitymo modelio dydis

0.1x0.1mm – 20x20mm

Nuskaitymo režimas

Nemokamas nuskaitymas; Sekos nuskaitymas; Maksimalus nuskaitymas atstumu

Dėmės dydis

0.01-0.07mm

Impulsų trukmė

Reguliuojamas 0.1-2.6 ms

Taško atstumas

Reguliuojamas 0.1-2.6 mm

Impulso energija (galia)

LCD ekrane reguliuojamas nuo 1mj iki 100mj

Intervalas tarp nuskaitymo

0-6s

Lazerinis aparatas

Uždarytas lazerinis prietaisas, stimuliuojamas nuolatine srove

Kondensatoriaus fokusavimas

F = 50 mm

Sijos divergencijos kampas

0.3 mrad

Siekianti sija

635 nm infraraudonieji spinduliai

Sijos transportavimo įrenginys

7 sąnarinė optinė rankena

Aušinimo sistema

Oro

Programos kalba

anglų

Mašinos matmuo

35 * 30 * 117cm

Pakuotės matmenys

66*70*122cm & 13*34*40cm

NW

52kg

GW

72kg ir 4kg

Pakavimo

Aliuminio lydinio dėklas

Įtampa

220 V / 110 V


Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su manimi whatsapp: +8615064665250

Csusisiekite su mumis

Karščiausios kategorijos